TMGMT XTM (8.x-7.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: error
it: errore

en: none
it: nessuno

en: Never
it: Mai

en: active
it: attivo

en: Never run
it: Mai avviato

en: - Please choose -
it: - Scegli -
