TMGMT XTM (8.x-7.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: error
fa: خطا

en: none
fa: هیچ

en: Never
fa: هیچوقت

en: active
fa: فعال

en: Never run
fa: هرگز اجرا نشده

en: - Please choose -
fa: - لطفا انتخاب کنید -
