TNS Gallup (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Site ID
ja: サイトID

en: Add to every page except the listed pages.
ja: リストに記載したページ以外のすべてのページに加える

en: Add to the listed pages only.
ja: リストに記載したページにのみ加える
