Toast Image Editor (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Icon
fa: شمایل

en: Text
fa: متن

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Filter
fa: فیلتر

en: Media
fa: رسانه

en: Editor width
fa: طول ویرایشگر

en: Editor height
fa: عرض ویرایشگر

en: Crop
fa: برش
