Toast Image Editor (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Icon
pt: Ícone

en: Text
pt: Texto

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Filter
pt: Filtrar

en: Media
pt: Mídia

en: Rotation
pt: Rotação

en: Editor width
pt: Largura do editor

en: Crop
pt: Recortar

en: Mask
pt: Máscara

en: Maximum file size
pt: Tamanho máximo do arquivo

en: Shape
pt: Forma
