Toast Image Editor (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Mask
am: ደብቅ
