Toast Image Editor (1.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Settings
ast: Preferencies

en: Text
ast: Testu

en: Filter
ast: Filtru

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Permissions
ast: Permisos
