Toast Image Editor (1.0.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Icon
az: İconka

en: Text
az: Mətn

en: Theme
az: Tema

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Permissions
az: İcazələr

en: About
az: Haqqında

en: Crop
az: Məhsul

en: Rotate
az: Fırladın
