Toast Image Editor (1.0.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Settings
be: Налады

en: Text
be: Тэкст

en: Theme
be: Тэма

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Permissions
be: Правы

en: About
be: Аб

en: Crop
be: Абрэзка

en: Mask
be: Маска

en: Rotate
be: Павярнуць

en: Dark
be: Цёмная
