Toast Image Editor (1.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Settings
bg: Настройки

en: Text
bg: Текст

en: Filter
bg: Филтър

en: Media
bg: Медия

en: Permissions
bg: Права

en: Mask
bg: Маска
