Toast Image Editor (1.0.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Settings
da: Indstillinger

en: Icon
da: Ikon

en: Text
da: Tekst

en: Theme
da: Tema

en: Your changes have been saved.
da: Ændringer gemt.

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Permissions
da: Tilladelser

en: About
da: Om

en: Crop
da: Beskær

en: Light
da: Lyst

en: Mask
da: Maske

en: Rotate
da: Rotér

en: Shape
da: Facon

en: Dark
da: Mørkt
