Toast Image Editor (1.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Text
eo: Teksto

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Mask
eo: Masko
