Toast Image Editor (1.0.0) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Display settings
es: Opciones de visualización

en: Settings
es: Configuración

en: Icon
es: Icono

en: Text
es: Texto

en: Theme
es: Tema

en: Your changes have been saved.
es: Sus cambios se han guardado.

en: Filter
es: Filtro

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: Editor width
es: Ancho del editor

en: Permissions
es: Permisos

en: About
es: Acerca de

en: Crop
es: Recortar

en: Light
es: Fina

en: Mask
es: Máscara

en: Rotate
es: Girar

en: Shape
es: Forma

en: Dark
es: Oscuro
