Toast Image Editor (1.0.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Text
eu: Testua

en: Theme
eu: Tema

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Editor width
eu: Editorearen zabalera

en: Permissions
eu: Baimenak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Mask
eu: Maskara

en: Rotate
eu: Biratu
