Toast Image Editor (1.0.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: px
hi: पिक्सेल

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Text
hi: लेख

en: Theme
hi: थीम

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: About
hi: के बारे में
