Toast Image Editor (1.0.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Settings
hr: Postavke

en: Icon
hr: Ikona

en: Text
hr: Tekst

en: Theme
hr: Tema

en: Filter
hr: Pročisti

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: About
hr: Opis

en: Crop
hr: Odreži

en: Mask
hr: Maska

en: Rotate
hr: Zakreni
