Toast Image Editor (1.0.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Settings
hu: Beállítások

en: Icon
hu: Ikon

en: Text
hu: Szöveg

en: Theme
hu: Smink

en: Your changes have been saved.
hu: A módosítások mentése megtörtént.

en: Filter
hu: Szűrő

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Editor width
hu: Szerkesztő szélessége

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: About
hu: Leírás

en: Crop
hu: Kivágás

en: Light
hu: Világos

en: Mask
hu: Maszk

en: Rotate
hu: Elforgatás

en: Shape
hu: Forma

en: Dark
hu: Sötét
