Toast Image Editor (1.0.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Rotate
hy: Պտտել
