Toast Image Editor (1.0.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Icon
it: Icona

en: Text
it: Testo

en: Theme
it: Tema

en: Your changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.

en: Filter
it: Filtra

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Editor width
it: Larghezza editor

en: Permissions
it: Permessi

en: About
it: Informazioni

en: Crop
it: Ritaglia

en: Light
it: Chiaro

en: Mask
it: Maschera

en: Rotate
it: Ruota

en: Dark
it: Scuro
