Toast Image Editor (1.0.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Filter
km: តម្រង

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: About
km: អំពី

en: Crop
km: ច្រឹប

en: Mask
km: របាំង

en: Rotate
km: បង្វិល
