Toast Image Editor (1.0.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Text
ku: دەق

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Rotate
ku: سووڕاندن
