Toast Image Editor (1.0.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Icon
lv: Ikona

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: About
lv: Par

en: Crop
lv: Apgriezt

en: Mask
lv: Maska

en: Rotate
lv: Pagriezt
