Toast Image Editor (1.0.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: px
mn: пиксел

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
