Toast Image Editor (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
mr: संरचना

en: Text
mr: अक्षर

en: Filter
mr: गाळणी

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
