Toast Image Editor (1.0.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Icon
nl: Pictogram

en: Text
nl: Tekst

en: Theme
nl: Thema

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Draw
nl: Gelijk

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: About
nl: Over

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Light
nl: Licht

en: Mask
nl: Masker

en: Rotate
nl: Roteren

en: Shape
nl: Vorm

en: Dark
nl: Donker
