Toast Image Editor (1.0.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Text
oc: Tèxte

en: Theme
oc: Tèma

en: Your changes have been saved.
oc: Vòstras modificacions son estadas enregistradas.

en: Filter
oc: Filtrar

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: About
oc: A prepaus

en: Crop
oc: Requadrar

en: Mask
oc: Masqueta

en: Rotate
oc: Rotacion
