Toast Image Editor (1.0.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Icon
fa: شمایل

en: Text
fa: متن

en: Theme
fa: پوسته

en: Filter
fa: صافی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Permissions
fa: مجوزها

en: About
fa: درباره

en: Crop
fa: برش

en: Light
fa: روشن

en: Rotate
fa: چرخاندن

en: Dark
fa: تاریک
