Toast Image Editor (1.0.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
ro: Setări de afișare

en: Settings
ro: Setări

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Theme
ro: Temă

en: Filter
ro: Filtru

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: About
ro: Despre

en: Crop
ro: Tăiere

en: Mask
ro: Mască

en: Rotate
ro: Rotire
