Toast Image Editor (1.0.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Settings
ru: Настройки

en: Icon
ru: Иконка

en: Text
ru: Текст

en: Theme
ru: Тема

en: Your changes have been saved.
ru: Ваши изменения были сохранены.

en: Filter
ru: Фильтр

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Editor width
ru: Ширина редактора

en: Editor height
ru: Высота редактора

en: Permissions
ru: Права доступа

en: About
ru: Информация

en: Crop
ru: Обрезка

en: Light
ru: Светлая

en: Mask
ru: Маска

en: Rotate
ru: Вращение

en: Shape
ru: Фигура

en: Dark
ru: Темный
