Toast Image Editor (1.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: About
sl: O modulu

en: Crop
sl: Izrez

en: Mask
sl: Maska
