Toast Image Editor (1.0.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
ta: காட்சி அமைவுகள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Text
ta: உரை

en: Theme
ta: தீம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Crop
ta: செதுக்கு

en: Rotate
ta: திருப்பு
