Toast Image Editor (1.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Text
th: ข้อความ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: About
th: เกี่ยวกับ
