Toast Image Editor (1.0.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Icon
tr: Simge

en: Text
tr: Metin

en: Theme
tr: Tema

en: Your changes have been saved.
tr: Yaptığınız değişiklikler kaydedildi.

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Editor width
tr: Düzenleyici genişliği

en: Permissions
tr: İzinler

en: About
tr: Hakkında

en: Crop
tr: Kırp

en: Mask
tr: Maske

en: Rotate
tr: Döndür

en: Shape
tr: Şekil
