Toast Image Editor (1.0.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Icon
ar: أيقونة

en: Text
ar: نص

en: Theme
ar: حلة

en: Your changes have been saved.
ar: لقد تم حفظ تغييراتك.

en: Filter
ar: انتقاء

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: About
ar: حول

en: Crop
ar: الاقتصاص

en: Mask
ar: القناع

en: Rotate
ar: التدوير
