Toast Image Editor (1.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: About
bn: সম্পর্কে
