Toast Image Editor (1.0.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Your changes have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Crop
bo: དྲས་གཅོད

en: Rotate
bo: ཁ་སྐོར་བ
