Toast Image Editor (1.0.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Settings
br: Arventennoù

en: Text
br: Testenn

en: Filter
br: Sil

en: Permissions
br: Aotreoù

en: About
br: Diwar-benn
