Toast Image Editor (1.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Settings
bs: Postavke

en: Text
bs: Tekst

en: Theme
bs: Tema

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Permissions
bs: Dozvole
