Toast Image Editor (1.0.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Icon
ca: Icona

en: Theme
ca: Tema

en: Your changes have been saved.
ca: S'han desat els vostres canvis.

en: Filter
ca: Filtra

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Editor width
ca: Amplada de l'editor

en: Permissions
ca: Permisos

en: About
ca: Detalls

en: Crop
ca: Tallar

en: Light
ca: Clar

en: Mask
ca: Màscara

en: Rotate
ca: Girar

en: Shape
ca: Forma

en: Dark
ca: Fosc
