Toast Image Editor (1.0.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Settings
cs: Nastavení

en: Icon
cs: Ikona

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Filter
cs: Filtr

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Editor width
cs: Šířka editoru

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: About
cs: Popis

en: Crop
cs: Oříznout

en: Mask
cs: Maska

en: Rotate
cs: Rotace
