Toast Image Editor (1.0.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Text
cy: Testun

en: Theme
cy: Thema

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Permissions
cy: Hawliau

en: Mask
cy: Masg
