Toast Image Editor (1.0.0) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Display settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Icon
de: Symbol

en: Your changes have been saved.
de: Die Änderungen wurden gespeichert.

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Media
de: Medien

en: Editor width
de: Editor-Breite

en: Editor height
de: Editor-Höhe

en: Draw
de: Zeichnen

en: Permissions
de: Berechtigungen

en: About
de: Über

en: Crop
de: Zuschneiden

en: Light
de: Hell

en: Mask
de: Filterregel

en: Rotate
de: Drehen

en: Shape
de: Form

en: Dark
de: Dunkel

en: Image Editor
de: Bild-Editor

en: Flip
de: Umdrehen

en: Select tools
de: Werkzeuge auswählen
