Toast Image Editor (1.0.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Text
el: Κείμενο

en: Theme
el: Θέμα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Permissions
el: Άδειες

en: About
el: Περί

en: Crop
el: Περικοπή

en: Mask
el: Μάσκα

en: Rotate
el: Περιστροφή
