Toast Image Editor (1.0.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Settings
et: Seaded

en: Icon
et: Ikoon

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Filter
et: Filtreeri

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Permissions
et: Õigused

en: About
et: Programmist

en: Crop
et: Lõika

en: Rotate
et: Pööra
