Toast Image Editor (1.0.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Settings
fi: Asetukset

en: Icon
fi: Ikoni

en: Text
fi: Teksti

en: Theme
fi: Teema

en: Your changes have been saved.
fi: Muutoksesi on tallennettu.

en: Filter
fi: Suodatus

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Editor width
fi: Muokkaimen leveys

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: About
fi: Tietoja

en: Crop
fi: Rajaa

en: Light
fi: Vaalea

en: Mask
fi: Peite

en: Rotate
fi: Kieritä

en: Shape
fi: Muoto

en: Dark
fi: Tumma
