Toast Image Editor (1.0.0) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Display settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Settings
fr: Paramètres

en: Icon
fr: Icône

en: Text
fr: Texte

en: Theme
fr: Thème

en: Your changes have been saved.
fr: Vos modifications ont été enregistrées.

en: Filter
fr: Filtrer

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Editor width
fr: Largeur de l'éditeur

en: Draw
fr: Match nul

en: Permissions
fr: Droits

en: About
fr: À propos

en: Crop
fr: Recadrer

en: Light
fr: Léger

en: Mask
fr: Masque

en: Rotate
fr: Rotation

en: Shape
fr: Forme

en: Dark
fr: Sombre

en: Tool name
fr: Nom de l'outil
