Toast Image Editor (1.0.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Settings
gl: Axustes

en: Icon
gl: Icona

en: Text
gl: Texto

en: Theme
gl: Tema

en: Filter
gl: Filtro

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Permissions
gl: Permisos

en: About
gl: Información

en: Crop
gl: Recortar

en: Mask
gl: Máscara

en: Rotate
gl: Rotar

en: Dark
gl: Escuro
