Toast Image Editor (1.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Text
gu: લખાણ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: About
gu: વિશે
