Toast Image Editor (1.0.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Settings
he: הגדרות

en: Icon
he: סמל

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Filter
he: סינון

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Permissions
he: הרשאות

en: About
he: אודות

en: Crop
he: חיתוך

en: Mask
he: מסיכה

en: Rotate
he: סיבוב
