Toast Image Editor (1.0.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Icon
id: Ikon

en: Text
id: Teks

en: Theme
id: Tema

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Editor width
id: Lebar editor

en: Permissions
id: Kewenangan

en: About
id: Tentang

en: Crop
id: Pangkas

en: Mask
id: <em>Mask</em>

en: Rotate
id: Rotasikan
